Vasaras apģērbu uzglabāšana

Iestājoties vēsākam laikam, cilvēki sāk meklēt siltākus apģērbus, tādēļ aktuāls kļūst jautājums par pareizu vasaras drēbju uzglabāšanu līdz nākamajai sezonai

 

 

Vasaras karstā saule vēl tikai nesen patīkami sildīja, drēbes izvēlējāmies pēc iespējas plānākas un vieglākas, bet pēkšņi ir iestājies vēsāks laiks. Pienācis ir laiks ne tikai meklēt siltāku apģērbu, bet arī noglabāt vasaras sezonas apģērbu.

                                                         

Vasara tuvojas noslēgumam, laiks uzglabāt apģērbu nākamajai vasaras sezonai

 

Pirms plānot vasaras sezonas apģērba uzglabāšanu, apģērbam ir jābūt izmazgātam un tīram, jo izmazgāt iesēdušos traipus vēlāk var būt diezgan sarežģīti. Tieši tādēļ mazgāšana ir jāveic sezonas beigās nevis nākamās sezonas sākumā.

Tīras un izmazgātas sezonas drēbes glabā vietā, kur tās elpo un ir kārtīgi salocītas. Sezonas drēbes var būt salocītas vai pakarinātas skapī vietā, kur tās netraucē un neaizņem vietu aktuālajiem apģērba gabaliem. Ja skapī nav pietiekami daudz vietas, tad drēbes var uzglabāt kastē vai auduma maisos. Vēl ļoti noderīgi un praktiski ir vakuuma maisi apģērbiem, tajā ievietotās drēbes aizņem maz vietas, turklāt ir izolētas no putekļiem, kaitēkļiem un mitruma. Turklāt vakuuma maisi apģērbiem ir lietojami atkārtoti, tādēļ ir ne tikai praktiski, bet arī izdevīgi. Visos “Mājai un Dārzam” veikalos var iegādāties dažāda lieluma vakuuma maisus apģērbiem, kas palīdzēs sagatavot apģērbu vasaras sezonas noslēgumam. Piedāvājuma vakuuma uzglabāšana maisi 60x80cm, 80x100cm un 80x130cm, turklāt vakuuma maisi pieejami arī ar lavandas smaržu, lai Jūsu apģērbi saglabātos svaigi līdz pat nākamajai lietošanas reizei.

                                                                    

Vasaras apavu uzglabāšana

 

Bieži vien iegādājoties jaunus vasaras apavus, apavu kasti izmetam ārā. Tomēr tukšā apavu kaste lieti noderēs, kad pienāks sezonas noslēgums un nāksies apavus uzglabāt. Kastēs ievietotie apavi nebūs saspiesti, netiks bojāts to materiāls un kastes ērti var sakrāmēt vienu virs otras, ievietojot tās skapī vai citā ērtā vietā. Mazie maisiņi ar sīkajām bumbiņām, kas parasti ievietoti apavu kastēs, nav tur tāpat vien - tie ir antibakteriālie maisiņi. Turklāt uz kastēm var uzlīmēt izdrukātas apavu fotogrāfijas, līdz ar to apavi būs pārskatāmi un nebūs ilgi jāmeklē, lai atrastu nepieciešamos.

Apavu uzglabāšanu sāk ar apavu tīrīšanu, ļaujot tiem izžūt istabas temperatūrā. Attīrīšanai ieteicams izmantot speciālās attīrošās putas, kas izmantojamas arī apavu ikdienas kopšanā. Ja Jums ir ādas apavi, tad svarīga ir ādas pabarošana ar apavu krēmu, lai apavi nesakrokotos, bet saglabātos gluda līdz nākamajai vasaras sezonai. Kad attīrīšana, barošana un aizsardzība veikta, apavus var ievietot kastē. Nākamās vasaras sezonas sākumā apavi atkal būs gluži kā jauni!