Piedāvājumi

 • Vakances

  Mēs tev varam piedāvāt stabilu atalgojumu, mūsdienīgus darba apstākļus un iespēju augt un īstenot savus profesionālos mērķus.
 • piedavajums_ menesa akcija

  Mēneša akcijas

  “Mājai un dārzam” veikals piedāvā mēneša akcijas avīzi, kas ir īpaši izveidota avīze katru mēnesi.
 • piedavajums_ menesa akcija

  Vasaras preču katalogs

  Aktuālais vasaras preču katalogs - galdi, krēsli, šupuļkrēsli u.c. vasaras preces mājai un dārzam
 • piedavajums_ davanu kartes

  Dāvanu kartes

  Uzdāvini iespēju saņēmējam pašam izvēlēties piemērotāko dāvanu- “Mājai un dārzam” veikalā.
 • piedavajums_ precu kategorijas

  Preču kategorijas

  “Mājai un dārzam” veikals piedāvā dažādas preces - mājoklim, dārzam un ik dienas vajadzībām.
 • piedavajums_ precu piegade

  Preču piegāde

  Mājai un dārzam” veikals piedāvā klientiem preču piegādi līdz norādītai adresei.
 • piedavajums_ lizings

  Līzings

  Sapņojat par jaunām dārza mēbelēm vai jaunu remontu? “Mājai un dārzam” veikals sadarbojas ar līzinga kompānijām.

Jaunumi

         

Blogs

Dēstu audzēšanas laiks

Mūsu klimatiskie apstākļi daudzu dārzeņu un dekoratīvo kultūru izaudzēšanai nav īpaši labvēlīgi, jo veģetācijas periods nav pietiekami garš. Dēstu audzēšana ir viens no priekšnoteikumiem, lai sekmīgi mūsu apstākļos varētu izaudzēt vairākas kultūras.

Lasīt vairāk

Kontakti

Sazinies ar mums

“Mājai un dārzam” ir mazumtirdzniecības tīkls Latvijā, kopš 1991. gada un šobrīd ir plaši augošs uzņēmums ar 16 veikala tīkliem, četrpadsmit Latvijas pilsētās. A/s Diāna ir vairāku pazīstamu būvmateriālu ražotāju tiešais izplatītājs, sniedzot plašu spektra preču piedāvājumu ikvienā “Mājai un dārzam” veikalā. “Mājai un dārzam” veikals specializējas dārza, mājsaimniecības preču un būvmateriālu mazumtirdzniecību gan fiziskajiem klientiem, gan juridiskajiem klientiem.
 

Partneri

  

 

Par mums

“Mājai un dārzam” ir mazumtirdzniecības tīkls Latvijā, kopš 1991. gada un šobrīd ir plaši augošs uzņēmums ar 16 veikala tīkliem, četrpadsmit Latvijas pilsētās.
A/S Diāna ir vairāku pazīstamu būvmateriālu ražotāju tiešais izplatītājs, sniedzot plašu spektra preču piedāvājumu ikvienā “Mājai un dārzam” veikalā.
“Mājai un dārzam” veikals specializējas dārza, mājsaimniecības preču un būvmateriālu mazumtirdzniecību gan fiziskajiem klientiem, gan juridiskajiem klientiem.
“Mājai un dārzam” mērķis ir piedāvāt saviem klientiem izdevīgas cenas precēm gan mājai, gan dārzam!

Lojalitātes programma

Lojalitātes programmas “Draugu karte” noteikumi

1. Draugu karte ir AS “Diāna”, reģ. Nr. 41203000447, izstrādāta lojalitātes programma.

2. Draugu karte tiek izdotas fiziskām vai juridiskām personām, kuras ir aizpildījušas anketu un iepazinušās ar lojalitātes programmas Draugu karte.

lietošanas noteikumiem.

3. Draugu karte darbojas “Mājai un Dārzam” veikalos visa Latvijā. Aktuālais veikalu saraksts, kas piedalās Draugu kartes lojalitātes programmā apskatāms

AS“Diāna” mājas lapa www.diana.lv.

4. Juridiskajam personām tiek piemērota standarta atlaide 10%. Klienta iegūtā % atlaide nekad nemazinās un vienmēr saglabā % atlaižu vērtību. Draugu kartes

piemērotā atlaide nesummējas ar citam atlaižu un/vai lojalitātes karšu atlaidēm.

5. Fiziskajām personām sākotnējā atlaide ir 5%, tālāko atlaižu kāpumu nosaka veikto darījumu skaits un darījumu kopsumma. Procentuāli atlaide var kāpt

līdz10%. Atlaides kāpuma % apjomu nosaka veikala tikla “Mājai un Dārzam” vadība izvērtējot katru klientu atsevišķi. Klienta iegūtā % atlaide nekad nemazinās

un vienmēr saglabā % atlaižu vērtību. Draugu kartes piemērotā atlaide nesummējas ar citam atlaižu un/vai lojalitātes karšu atlaidēm.

6. Draugu kartes nozaudēšanas gadījumā, par to jāinformē darba devējs un/vai kartes izsniedzējs.

7. Draugu kartes lojalitātes dalībniekam ir pienākums sniegt patiesu informāciju, aizpildot anketu un piekrist Draugu kartes lojalitātes programmas noteikumiem.

8. Atlaide neattiecas uz tabakas izstrādājumiem, akcijas precēm, labas cenas precēm, izpārdošanas precēm, speciālas cenas precēm, dāvanu kartēm un trešo

personu sniegtajiem pakalpojumiem (priekšapmaksas karšu papildināšana, rēķinu apmaksa u.c).

9. AS “Diāna” programmas dalībnieku personas datu apstrāde tiek veikta pircēju lojalitātes programmas dalībnieku un visu veikto darījumu uzskaitei, tirgus izpētei,

pakalpojuma nodrošināšanai, ka ari individuālu komercpiedāvājumu izteikšanai tiem pircējiem, kuri piekrituši saņemt šādus piedāvājumus.

10. Speciālie piedāvājumi un interesējoša informācija tiks izsūtīta uz norādīto e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru. Individualizēti komerciāli piedāvājumi tiks

izteikti vienīgi pilngadīgām personām.

11. AS “Diāna”, reģ. Nr. 41203000447, kā Personas datu pārzinis apliecina, ka personu dati tiks izmantoti, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības.

Vienlaicīgi, AS “Diāna” informē, ka personas dati var tikt nodoti AS “Diāna” sadarbības partneriem, kuri līdzdarbojas Draugu kartes lojalitātes programmas realizācijā.

12. AS “Diāna” kā Personu datu pārzinis informē, ka Jums ir tiesības iegūt informāciju par ievāktajiem datiem, pieprasīt labot/ dzēst informāciju, kā ari atteikties no

dalības lojalitātes programmā. Lai dzēstu datus ir jāaizpilda “Iesniegums datu dzēšanai”, kas pieejams www.diana.lv/privatumapolitika. Pielikuma formu nosūtot pa pastu uz adresi: A/S “Diāna”, Andreja iela 5, Ventspils, Latvija, LV-3601 vai elektroniskā pasta veidā, parakstot attiecīgo pieprasījumu ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot to uz e-pasta adresi: diana@diana.lv . Lai iegūtu vai labotu informāciju par ievāktajiem datiem, jāaizpilda iesniegums brīvā formā un jānosūta pa pastu uz adresi: A/S “Diāna”, Andreja iela 5, Ventspils, Latvija, LV-3601 vai elektroniskā pasta veidā, parakstot attiecīgo pieprasījumu ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot to uz e-pasta adresi: diana@diana.lv.

13. AS “Diāna” noteikumi var tikt mainīti vai lojalitātes programma izbeigta, par to vismaz 2 mēnešus iepriekš paziņojot, izliekot paziņojumus veikalos, mājas lapā www.diana.lv vai nosūtot uz norādīto e-pastu. Uz e-pastu nosūtītā informācija uzskatāma par saņemtu nākamajā darba dienā.

Detalizētāku informāciju atradīsiet www.diana.lv/privatumapolitika